Sisimika

Žižkovský vysílač


Domů

Podobné téma:
Žižkovský vysílač
hotel žižkovský vysílač
Externí:
přehled vkv fm vysílačů
České Radiokomunikace výluky v..
žižkovský vysílač restaurace c..
žižkovský vysílač údržba
vysílačky pro děti
Žižkovský vysílač Restaurace
frekvence vysílačů
vysílače tv signálu
přehled vkv fm vysílačů liberec
pozemní televizní vysílání vys..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
odhalené scény v českém filmu by jirkazz
slohové práce tajemný posel
léčitel pan doubrava
Skříplý nerv v krční páteři příznaky
tabulky na kubírování dřeva
bronz chemicka znacka
Ucpané žlučovody příznaky

Pro inspiraci:
jaký smyčec na kontrabas
košile k obleku
šternberk bojovníků za svobodu 7
hotel krakonoš v mariánských lázní
mateřská škola, základní škola a střed..
příslušenství k vertikálnímu grilu
levné tlačítkové mobily nokia
video mad games roblox
odbourat kojení
pulnocni mse na hostyne 2017
texture packy na minecraft 1.8
ples hasičský česká lípa
valorizace důchodů k 1.1.2019 kalkulač..
vienna airport brno
e cigarety Brno
člověk proti zkáze na tv čt 2
bývalý český fotbalista v křížovce
bezobratlí živočichové v půde
renovace katalyzátor
jak často měnit palivový filtr u dieselu

yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Informační centrum Praha 3 | Praha 3
Během adventu a ledna je v Informačním centru Praha 3 opět vystavený Žižkovský betlém, který se i letos rozrostl o další charismatické figurky. Velkou novinkou je elektrifikace a ozvučení betléma!Během adventu a ledna je v Informačním centru Praha 3 opět vystavený Žižkovský betlém, který se i letos rozrostl o další charismatické figurky. Velkou novinkou je elektrifikace a ozvučení betléma!
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

praha3.cz/samosprava/oblasti/prezentace-mests ..

Žižkovský vysílač – Wikipedie
Žižkovský vysílač (též Žižkovská televizní věž, Žižkovská věž či TVPM) je jednou z pražských dominant a současně nejvyšší stavbou (216 m) ve městě, obsahuje tedy i nejvyšší stabilní bod ve městě – kótu 474 m n.Žižkovský vysílač (též Žižkovská televizní věž, Žižkovská věž či TVPM) je jednou z pražských dominant a současně nejvyšší stavbou (216 m) ve městě, obsahuje tedy i nejvyšší stabilní bod ve městě – kótu 474 m n.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/%C5%BDi%C5%BEkovsk%C3%B ..

Žižkovský vysílač - Idnes.cz
Pražané se budou muset ve středu celkem devět hodin obejít bez televizního signálu. Žižkovský...Pražané se budou muset ve středu celkem devět hodin obejít bez televizního signálu. Žižkovský...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

wiki.idnes.cz/zizkovsky-vysilac-0a2-/firmy.as ..

Opravený žižkovský vysílač nabídne i přenocování za …
Proměna vysílače na pražském Žižkově se chýlí ke konci. Už v srpnu by návštěvníci měli mít možnost najíst se v nově otevřené restauraci nebo si prohlédnout město ze speciálně upravené vyhlídky.Proměna vysílače na pražském Žižkově se chýlí ke konci. Už v srpnu by návštěvníci měli mít možnost najíst se v nově otevřené restauraci nebo si prohlédnout město ze speciálně upravené vyhlídky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

praha.idnes.cz/zizkovsky-vysilac-po-rekonstru ..

Žižkovský vysílač po 20 letech už nepobuřuje - Idnes.cz
Před 20 lety se začalo výrazně měnit panoráma Žižkova. Přesně 24. listopadu 1985 byla zahájena výstavba žižkovské televizní věže. Nejvyšší stavba metropole slouží především jako vysílač Českých radiokomunikací, návštěvníkům ale nabízí také ...Před 20 lety se začalo výrazně měnit panoráma Žižkova. Přesně 24. listopadu 1985 byla zahájena výstavba žižkovské televizní věže. Nejvyšší stavba metropole slouží především jako vysílač Českých radiokomunikací, návštěvníkům ale nabízí také ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

technet.idnes.cz/zizkovsky-vysilac-po-20-lete ..

Žižkovský vysílač | Turistika.cz
Televizní vysílač, ve střední části věže je vyhlídková kabina a Restaurace. Postaveno v druhé polovině 80. let ve staré části Žižkova. Nabízí se zde pěkný výhled na Prahu, případně i okolí, je-li dobré počasí a umytá skla.Televizní vysílač, ve střední části věže je vyhlídková kabina a Restaurace. Postaveno v druhé polovině 80. let ve staré části Žižkova. Nabízí se zde pěkný výhled na Prahu, případně i okolí, je-li dobré počasí a umytá skla.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

turistika.cz/mista/zizkovsky-vysilac/detail

Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
Žižkovské divadlo Járy CimrmanaŽižkovské divadlo Járy Cimrmana
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

firmy.cz/detail/232453-zizkovske-divadlo-jary ..

Žižkovský vysílač v Praze | Toulejse.cz
Žižkovský vysílač, nacházející se v Mahlerových sadech v Praze 3 je nejvyšší stavbou ve městě. Měří celkem 216 metrů a o jeho stavbě se diskutovalo už roku 1978, ale se stavbou se začalo až o 7 let později.Žižkovský vysílač, nacházející se v Mahlerových sadech v Praze 3 je nejvyšší stavbou ve městě. Měří celkem 216 metrů a o jeho stavbě se diskutovalo už roku 1978, ale se stavbou se začalo až o 7 let později.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

toulejse.cz/tipy-na-vylety/rozhledny/praha-hl ..

Žižkovský tunel, Praha 3 | Informuji.cz
Žižkovský tunel, Praha 3 - Žižkovský tunel, zvaný též Karlínský tunel, je pěší a cyklistický tunel pod kopcem Vítkovem v Praze spojující Karlín (Thámovu ulici) s Žižkovem (ústí do Tachovského náměstí)..Žižkovský tunel, Praha 3 - Žižkovský tunel, zvaný též Karlínský tunel, je pěší a cyklistický tunel pod kopcem Vítkovem v Praze spojující Karlín (Thámovu ulici) s Žižkovem (ústí do Tachovského náměstí)..
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

informuji.cz/objekt/5453-zizkovsky-tunel

Žižkovský betlém
Zveme vás na slavnostní odhalení „Žižkovského betlému“, který vznikl ve spolupráci městské části a SUPŠ, pod uměleckým vedením Richarda Peška.Slavnostní odhalení proběhne 3. prosince 2018, v 17.00 hodin, v Informačním centru Praha 3 ...Zveme vás na slavnostní odhalení „Žižkovského betlému“, který vznikl ve spolupráci městské části a SUPŠ, pod uměleckým vedením Richarda Peška.Slavnostní odhalení proběhne 3. prosince 2018, v 17.00 hodin, v Informačním centru Praha 3 ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

praguecityline.cz/kalendar-akci-v-praze/akce/ ..


ZizkovskeListy.cz - ZizkovskeListy
Žižkovský boxerský svátek ve středu představí dva národní šampiony, tři zápasy žen a ocení také dva amatérské boxery, kteří se stali legendami nikoliv díky tomuto spúortu, ale především jako umělci.Žižkovský boxerský svátek ve středu představí dva národní šampiony, tři zápasy žen a ocení také dva amatérské boxery, kteří se stali legendami nikoliv díky tomuto spúortu, ale především jako umělci.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zizkovskelisty.cz

Žižkovský průvodce Restaurace Záležitost
Restaurace Záležitost Vám přináší průvodce po nejzajímavějších místech Žižkova. Věděli jste kupříkladu, že roku 1881 byl Žižkov povýšen na město a součástí Velké Prahy se stal až v roce 1922?Restaurace Záležitost Vám přináší průvodce po nejzajímavějších místech Žižkova. Věděli jste kupříkladu, že roku 1881 byl Žižkov povýšen na město a součástí Velké Prahy se stal až v roce 1922?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

foursquare.com/zalezitost/list/%C5%BEi%C5%BEk ..

Tanec: Svět rock and rollu: Žižkovský pohár — iVysílání …
Tanec: Svět rock and rollu: Žižkovský pohár, Pohled do zákulisí akceTanec: Svět rock and rollu: Žižkovský pohár, Pohled do zákulisí akce
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskatelevize.cz/ivysilani/10171877043-tanec/ ..

Žižkovský betlém – fotografdavid – album na Rajčeti
12 fotek na Rajčeti, pořízeno 13. 12. 2016 - Žižkovský betlém je už pojem a prostě patří k této svérázné pražské čtvrti. Můžete zde vidět Švejka, Járu Cimrmana, Jana Tleskače, Rychlé šípy, ale i Franze Josefa I., Karla Hartiga, T.12 fotek na Rajčeti, pořízeno 13. 12. 2016 - Žižkovský betlém je už pojem a prostě patří k této svérázné pražské čtvrti. Můžete zde vidět Švejka, Járu Cimrmana, Jana Tleskače, Rychlé šípy, ale i Franze Josefa I., Karla Hartiga, T.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

fotografdavid.rajce.idnes.cz/Zizkovsky_betlem

Žižkovský Pivofest | Facebook
Žižkovský Pivofest je na Facebooku. Přidejte se k síti Facebook a spojte se s Žižkovský Pivofest a dalšími, které znáte.Žižkovský Pivofest je na Facebooku. Přidejte se k síti Facebook a spojte se s Žižkovský Pivofest a dalšími, které znáte.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

facebook.com/zizkovskypivofest/?ref=py_c

Recept: Recept Žižkovský guláš | Tradičnírecepty.cz
Recept Žižkovský guláš? Žádný problém, stačí jen najít spolehlivý recept. Čeká na vás na Tradičních receptech s dalšími 40 tisíci lahůdek. Dobrou chuť!Recept Žižkovský guláš? Žádný problém, stačí jen najít spolehlivý recept. Čeká na vás na Tradičních receptech s dalšími 40 tisíci lahůdek. Dobrou chuť!
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tradicnirecepty.cz/recept-zizkovsky-gulas

Žižkovský tunel pro pěší -pomníček - Diskuse - eMimino …
Žižkovský tunel pro pěší -pomníček už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.Žižkovský tunel pro pěší -pomníček už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/zizkovsky-tunel-pro-pesi-p ..

Restaurace i luxusní hotel s jedním pokojem: Žižkovský …
Výročí 30 let od zahájení stavby slaví letos vysílač na pražském Žižkově. Z věže, která je podle Virtualtourist.com druhou nejošklivější stavbou na světě, se stala významná dominanta Prahy.Výročí 30 let od zahájení stavby slaví letos vysílač na pražském Žižkově. Z věže, která je podle Virtualtourist.com druhou nejošklivější stavbou na světě, se stala významná dominanta Prahy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-zpravy/34 ..

Kudy z nudy - Žižkovský masopust 2017
Oslavy již 24. ročníku Žižkovského masopustu potrvají od soboty 25. února až do úterý 28. února před Popeleční středou, kdy vyvrcholí největším průvodem a veselicí v Praze.Oslavy již 24. ročníku Žižkovského masopustu potrvají od soboty 25. února až do úterý 28. února před Popeleční středou, kdy vyvrcholí největším průvodem a veselicí v Praze.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kudyznudy.cz/Aktivity-a-akce/Akce/XXI--Zizkov ..

Téda a žižkovský Golem | EasyBuy.cz
Téda a žižkovský Golem je kniha od Jiřího Slavíčka s dalším pokračováním příběhů chlapce jménem Téda Hustoles. Tentokrát bude se svýmTéda a žižkovský Golem je kniha od Jiřího Slavíčka s dalším pokračováním příběhů chlapce jménem Téda Hustoles. Tentokrát bude se svým
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

easybuy.cz/Knihy/Teda-a-zizkovsky-Golem

Žižkovský ležák 11°
Žižkovský ležák 11°Žižkovský ležák 11°
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

obchod.svet-piva.cz/zbozi/zizkovsky-lezak-11% ..

Počet záznamů:21
Reklama:

Žižkovský vysílač
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2019
cache: 0051:14:54